İstanbul Bahçelievler Kentsel Dönüşüm Raporu

BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKANI OSMAN DEVELİOĞLU:

Bahçelievler'de 2004 -2012 yılları içinde, 1200�ü aşkın bina (ki eski), bina sahipleri tarafından, yerinde yıkılarak yeniden yapıldı.

23 bin binaya sahip Bahçelievler'de, gelişime paralel, dönüşüme kendi iradesiyle hız veren, bina sahipleri, kentsel dönüşüme alt yapıda hız veren Belediye�nin, kentsel dönüşüme bu anlamda destek veriyor.

Bahçelievler, Kentsel Dönüşümde, Tavukçu deresi ıslahı, Ana arterlerin yapımı, spor,kültür, soğuk tesislerinin yapımıyla hız verdi.

Bahçelievler'in 11 mahallesin de kaliteli hizmetin, kaliteli yaşama dönüşümü için çalışan Belediye, kentsel dönüşüm, değişimi de bölgede yaşıyor ve yaşatıyor.

Yorumlar

bahçelievler soğanlı mah

bahçelievler soğanlı mah boztepe sok tam tüyler ürpertici en düşük kat sayısı altı sekiz dokuz kat nedemek deprem olasılığını göz önüne alırsak korkutucu buralarada bir an ev vel el atılması gerekiyor

kentsel dönüşüm

bahçelievler soğanlı mah boztepe sok binalar yanyana olduğu yetmiyormuş gibi binaların yükseklikleri ve ne kadar dayanıklı olduğunu bilmediğimizden deprem olasılığına karşın korkuyoruz zamanında bu kadar yüksek binalara neden izin verilmiş bilmiyoruz 6 yedi sekiz dokuz bundan aşağı kat yok ilgilerinize sunuyorum

KENTSEL DÖNÜŞÜMİLE İLGİLİ

KENTSEL DÖNÜŞÜMİLE İLGİLİ ÇALIŞMALARINI SAYIN BAŞKANIMIZDAN AÇIKLAMASINI BEKLİYORUZ ( EN İLGİSİZ BELEDİYE BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ GİBİ GÖZÜKÜYOR)

kentsel dönüşüm :)))))

Başkan 20 yıl öncesinin siyasetçileri gibi yuvarlak laflar ediyor. Oysa icraate gelince havuz yapmışmış, dereyi ıslah etmişmiş. Sen onu bunu boşver başkan; eğer binaları yenilemezsen 500.000 kişilik mezar yeri hazırla. Bunun tek suçlusu sen olacaksın onu da bil, çünkü bunu engellemek elindeyken sen yan gelip yatıyorsun.

bu başkandan bir icraat

bu başkandan bir icraat çıkmaz. Bahçelievleri aday değil parti kazanıyor. Akp kimi aday yapsa alır burda. Keşke biraz halkını düşünen bir başkanımız olabilse......

vallahi doğru ...

vallahi doğru ...

kentsel donusummmm....

Bahcelievler de kentsel donusum deniyorrrr, acaba neresiii, hic sirinevlere bir girdinizmiii, evler yapis yapis hava almaya yer yokkk, kaliteli hizmet dedikleri yerler belli yayla, unverdi tarafi sirinevler, mahmutbey yolu oralar rezaletttt, trafik ten kapi pencere acilmiyor, ses, toz, baliciler ne ararsaniz varrrr, buralara bir care bulunmasi lazim belediye baskani sadece yaptiklarini anlatiyorrrr, yapacaklarini anlatsa daha memnun oluruz, fetih cad.park 20 senedir mezbelelik, cocuklarimizi atakoye parka goturuyoruzzz, atakoyle bir kopru var aramizda oraylada bu taraf arasinda daglar kadar fark varrr......

kentsel dönüşümmüş hani

kentsel dönüşümmüş hani nerde:D çok komik:D